Przejdź do treści

600 zł zwrotu za VeloKonto w promocji!

600zł zwrotu za VeloKonto

600 zł zwrotu za VeloKonto w promocji!

Kto może skorzystać z oferty?

Tradycyjnie promocja nowego VeloKonta skierowana jest do nowych klientów banku. W praktyce oznacza to, że aby skorzystać z oferty nie można było posiadać konta osobistego w Velo Banku (dawny Getin Banku) od przynajmniej 31.10.2022.

Jak otrzymać zwrot?

ETAP I

Najpóźniej do 31.08.2023 otwórz VeloKonto z VeloSkarbonką wyrażając przy tym zgody na kontakt marketingowy.

ETAP II

Płać bezgotówkowo (kartą do konta, BLIKiem lub zbliżeniowo telefonem);
odbieraj po 10% zwrotu za płatności miesięcznie przez pół roku – max. 600 zł.

ETAP III(NAGRODA)

Zwroty będą przekazywane w ciągu 2 dni na VeloSkarbonkę, po max. 100 zł miesięcznie przez pół roku. (razem 600 zł)


8% na Lokacie na Nowe Środki oraz 8% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym!

W ofercie Velo Banku znajdziesz też atrakcyjną ofertę produktów depozytowych. Dla osób posiadających VeloKonto bank oferuje 8% do 400 000 zł przez 3 miesiące na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. Aby skorzystać z tej oferty należy jeszcze wyrazić zgody marketingowe i wpłacić wyłącznie nowe środki. Jest to nadwyżka ponad te środki, które posiadasz w VeloBanku w dniu 25.04.2023. 

Dla osób, które nie chcą się wiązać z VeloBankiem poprzez zakładania konta bankowego bank przygotował Lokatę na Nowe Środki z oprocentowaniem również do 8% dla środków od 5 000 do 150 000 zł na okres od 2 do 6 miesięcy. Wspomnianym oprocentowaniem również będą objęte tylko nowe środki to jest ponad te środki, które posiadasz w VeloBanku w dniu 25.04.2023. Wysokość oprocentowania uzależniona jest od okresu depozytu:

  • 7,5% na 2 miesiące
  • 7% na 3 miesiące
  • 6,5% na 6 miesięcy

Ile kosztuje VeloKonto?

VeloKonto to podstawowy rachunek osobisty Velo Banku. Jego otwarcie oraz późniejsze miesięcznie utrzymanie jest bezwarunkowo darmowe.

Jeśli jednak chodzi o kartę płatniczą do konta, to o ile jej wydanie jest darmowe to późniejsze utrzymanie wiąże się z miesięczną opłatą na poziomie 7 zł. Na szczęście można jej uniknąć wykonując w miesiącu min. 5 transakcji kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę.

W kwestii bankomatów to za korzystanie z maszyn należących do grupy Planet Cash nie jest pobierana prowizja. Za korzystanie z tzw. bankomatów obcych przewidziana jest każdorazowa opłata w wysokości 3,5% wartości transakcji, ale nie mniej niż 5 zł. Jeśli jednak spełnimy ten sam warunek, który zwalnia z miesięcznej opłaty za kartę do konta (min. 5 transakcji kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę) to korzystanie z bankomatów obcych również będzie darmowe.

Promocja trwa do 31.08.2023.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Optimized by Optimole